KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804545
nr 1280 4545
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 14x20cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:21:51
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr